Dňa 23.04.2024 k nám do MŠ zavíta divadlo "Na traky"

Materská škola je zatvorená celý mesiac júl

POZOR ZMENA V POPLATKOCH !

Všeobecne záväzné nariadenie Mesta Banská Bystrica č. 15/2022

o určení výšky príspevkov pre školy a školské zariadenia

v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Banská Bystrica

s účinnosťou od 1.1. 2023

Určenie výšky príspevku na čiastočnú úhradu nákladov v materskej škole

1. Zriaďovateľ v zmysle ustanovenia $ 28 ods. 5 školského zákona určuje výšku mesačného príspevku zákonného zástupcu na čiastočnú úhradu výdavkov za pobyt dieťaťa v materskej škole v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Banská Bystrica sumou vo výške 32,00 €

2. Mesačný príspevok sa uhrádza vopred do desiateho dňa v kalendárnom mesiaci. Úhradu príspevku možno vykonať bezhotovostne bankovým prevodom na účet školskej jedálne mesta Banská Bystrica, poštovou poukážkou.

Oznam!

Prosíme rodičov, aby nahlásili na triede učiteľke začiatok a koniec OČR so svojim dieťaťom.

Materská škola oznamuje územne príslušnému RÚŠS na účely poskytovania ošetrovného údaje o deťoch v rozsahu určenom zákonom č.461/2003 Z. z. o sociálnom poistení v znení neskorších predpisov a spôsobom určenom Sociálnou poisťovňou podľa stavu k poslednému dňu príslušného   mesiaca v termíne do 3. dňa nasledujúceho mesiaca. RÚŠS tieto údaje oznámi Sociálnej poisťovni do siedmich dní odo dňa  ich oznámenia školou.

Prevádzka materskej školy je od 6.30 - 17. 00

Príchod detí do materskej školy je do 8.00.

POZOR ZMENA V ŠKOLSKOM PORIADKU !!

Postup pri odpustení  príspevku na dieťa :

- požiadať riaditeľku materskej školy o prerušenie dochádzky v materskej škole . na viac ako 30 kalendárnych dní (choroba, rodinné dôvody)- Písomne

Rozhodnutie sa nevydáva spätne !!!

- následne zákonný zástupca písomne požiada zriadovateľa o odpustenie príspevku

Čo potrebujem do Materskej školy?

Papučky,   pyžamko, hrnček , dievčatá- hrebeň

posteľné obliečky rozmery :

vankúš 60 cm x 40cm

paplónik 110cm x 80cm

detská  plachta/s gumičkou/

Náhradné veci na oblečenie, uteráčik.  Všetko označené menom dieťaťa.